(0533) 221 13 65 - (0322) 228 13 65

Sosyal Medyada Biz}

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Firmamız ile yapacağınız tüm nakil işlemleri Sigortalı taşımacılık kapsamında güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Eşyalarınız kırılmaya, çizilmeye, çalınmaya ve diğer tüm olumsuzluklara karşı sigortalıdır. Size bu hizmeti sunarken müşteri memnuniyetinin yanında emanetlerinizin garantisi de olmalı, bu çerçeve de ünlü sigorta firmaları ile yaptığımız anlaşma sonucu bize emanet ettiğiniz her şeyi baştan aşağı sigortalıyoruz. Genelde tüm müşterilerimizin sorduğu ve aradığı bir özelliktir bu. Sigorta olmadan nakliye yapılmaması konusunda ciddi uyarılarda bulunuyoruz, çünkü olası bir zarar durumunda nakliye yaptırdığınız firma zararı karşılamaz. Peki sigortalı taşıma nedir?  Çeşitleri nelerdir?

* Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.

* Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.

* Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta, firmaların ikinci el sayılabilecek ev eşyalarını sigortaladım diyip sigortalamamalarıdır. Mutlaka nakliye sözleşmesini imzalarken sigorta durumu hakkında da bilgi alınız. Sigortasız kesinlikle işlem yaptırmayınız. Firmamız Sigortalı Taşımacılık kapsamında verdiği taahhütleri her zaman yerine getiren ender firmalardandır.

 

20 Haziran 2015
859 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN